1 / 1
Harley Davidson Iron 883!!!!
8.500 €
20.03.2020 19:03

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Туринг

Година:

2012

Модел:

Iron 883

Se prodava Iron 883 vo perfekna sostojba so pominati 4800mile so dodatna oprema !!!

+12393169204

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
38978280704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам