1 / 3
куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија
62.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2022 18:41

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

- Prodavam gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.Mrzenci,sproti benz.pumpa,(odma nad oranzeriite ).IL.719 KP 73 i 74,KO Mrzenci.18e/m2. - Placot e celosno zagraden so arm.bet cokle i bet.stolbovi i ograda visoka 2m.Placot e obezbeden so trofazna struja,ima golem bunar i nabiena cevka 2,5c za voda.Ostanuva eden del da se dokupi od RM,+500m2[po 1evro za 1m2] koi pripagjaat na kukjata koja e izgradena na k.p.sopstvenost na r.m.Idealen za fotopanelna centrala.Kontakt- 070234478. Bobi - vtrs1103@gmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bobi
Justinijan Prvi 121-2a
Потврден огласувач
070234478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам