1 / 4
Продавам двосед и фотеља
8.000 МКД
08.05.2020 19:14

Кичево

Се продаваат двосед и фотеља,од кои фотељата скоро и да не е користена.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

Слободан
Потврден огласувач
070586304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам