1 / 8
KRK RP-4-G3 RoKit Active Studio Monitor Speaker
160 €
01.11.2020 21:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV ZVUCNIK KRK RP-4-G3 RoKit Active Studio Monitor Speaker
Cenata e za eden zvucnik

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Top Ceni
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам