1 / 6
Cotroen C5- 2.2hdi Picaso 2.0 hdi Per pjes za delovi
1 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes
Za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам