1 / 8
Stolarska rabotilnica prodava vrati i prozori i vrsi uslu
1 €
10.04.2019 06:55

Охрид / Охрид

Stolarska rabotilnica vo ohrid prodava vrati i prozori so razlicni dimenzii, Vrsi razni stolarski uslugi repariranje na stari vrati prozori
prodavame'
Vrati sobni 20 evra parce
Vrati so staklo 20 evra parce
Vrati vlezni 30 evra parce
prozori razni dimenzii cena po dogovor
stolbcinja drveni za drveni skali
tel 078-998-235

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Ohrid
Потврден огласувач
078-998-235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам