1 / 1
Zemjodelsko zemjiste vo Gorni Disan
По Договор
08.02.2019 14:43

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Zemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,pod kukata na venec vo Gorni disan!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071860610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам