Барам медицинска сестра
1 €
27.07.2022 08:25

Штип / Штип

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Стоматолошка ординација ,ПЗУ АРТ-ДЕНТ од Штип ,бара медицинска сестра или забен техничар ,со положен државен испит ,за вработување на определено време.Повеќе инфо на телефон 070-587-315, Д-р Виктор Панов

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070587315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам