1 / 5
DELOVI MENUVACI ZA FIAT DUCATO 2.3MJET 2007-2014
По Договор
13.06.2022 09:40

Гостивар / Гостивар

Menjaci - menuvaci za FIAT DUCATO 2.3mjet 120konja od 2007 godina pa nagore so 6 brzini
MOTORI ZA DUCATO 2.3 eur 5 eur 6
3.0 multijet

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Tose
kosturski heroi 4-1/9
Потврден огласувач
070722368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам