Клинички логопед
500 МКД
08.09.2021 12:48

Скопје Центар / Скопје

Специјалист по клиничка логопедија врши дијагностицирање и рехабилитација на секаков вид на патологија во говорот (неможност за изговор на одредени гласови), гласот (зарипнат глас, пареза или парализа на гласилките) и јазикот (проблем во составување на реченици и изразување, аграматизам). Закажете го вашиот преглед на 072/311-091 (домашна посета)

Категорија: Услуги, Сервисери / Медицински услуги и ординации / Рехабилитација

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
072311091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам