1 / 2
Makedonska shara-dzemperi
500 МКД
Цената не е фиксна
19.11.2021 18:34

Битола / Битола

Prodavam dzemperi novi so makedonska shara.
Lice za kontakt Elizabeta:075-608 318
Golemina M

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам