1 / 4
SPONI (JABUCICI) ZA RENAULT RENO
400 МКД
18.12.2021 12:54

Демир Хисар

Марка:

Renault

Модел:

CLIO 19

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

Novi sponi za na letva (desna i leva) novi i edna polovna odgovaraat za clio II reno 19 kango

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам