1 / 12
Se iznajmuva opremen stan vo Bitola
1 €
Цената не е фиксна
Денес 10:29

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Mladinski Brigadi

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za doencinja - Bitola). Stanot e celosno rekonstruiran i opremen sto moze da se vidi od fotografiite. CENA: PO DOGOVOR kon.tel: 070 782 101 Saso

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Сашо И.
Потврден огласувач
070782101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам