1 / 3
nov fiksen telefon
1 €
Цената не е фиксна
19.07.2020 10:39

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Telefonot e nov kupen od T-mobile I voopsto ne e koristen,

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
070935002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам