1 / 5
DELOVI ZA FIAT PUNTO
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2019 21:37

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za fiat punto 1.1 1.2 se sto vi treba 075356788 078301724

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075356788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам