1 / 3
Dukan
25.000 €
15.06.2022 21:09

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot sproti ucilisteto (NAJDOBRA LOKACIA VO KARAORMAN) so imoten list kako deloven prostor so terasa pred dukanot od 10m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071515887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам