1 / 2
HIBISKUS
200 МКД
Цената не е фиксна
17.08.2022 07:28

Битола / Битола

5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. Посебно погодно за пчеларите бидејќи е нисител на поленов прав.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Спиро
Потврден огласувач
071571168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам