zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list
1 €
15.01.2023 11:52

Карпош / Скопје

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Останато

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko selo so imoten list licno na moe ime cena po dogovor... pod reon na opstina karpos.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

,,,,,,,,,,,,,,,
Потврден огласувач
071329472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам