1 / 10
AGREGAT AGREGATI GENERATOR SO 1GOD GARANCIJA
10 €
Цената не е фиксна
27.12.2021 16:53

Бутел / Скопје

SE PRODAVAATAGREGATI OD 0.75 DO 12KW SO SOPSTVEN SERVIS I REZERNI DELOVI GARANCIJA 1 GODINA

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам