1 / 11
SE PRODAVA KUKA
199.000 €
Цената не е фиксна
21.04.2022 20:48

Штип / Штип

Број на соби:

14

Квадратура:

375 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

sremski front

Se prodava kuka vo naselba Duzlak vednas do skoloto Dimitar Vlahov na glavniot pat.
Kukata e izgradena so visokokvalitetni materijali i e na 4 sprata so golemi terasi na sekoj sprat so vkupna kvadratura od 375 m2 ,garaza (magacin) od 115 m2 , golema terasa 115 m2 i dvorna povrsina od 230 m2.
Ima instalirano parno greenje i vnatresni
skali do sekoj sprat.
Aluminiumski vrati i prozori so toplinska izolacija komplet so roletni
Novi kujni so elementi i spalni sobi.
Info: email : goce81@gmx.de
Viber: 0049 176 47109926
Stefan 070257019

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070458213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам