NIVI 33 DEKARA VO PRZDEVSKO POLE
1 МКД
Цената не е фиксна
14.08.2018 12:56

Неготино / Неготино

Квадратура:

33000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivite se na poveke mesta..,okolu 8 dekara se pokraj Vardar so moznost za navodnuvanje..

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075511490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам