1 / 11
Audi A4 1.6 97 Delovi!
1 €
30.01.2023 16:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima 2.5 roletna za kravan al. ban. 5x112 orig. ratkapni I dr.delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076790901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам