1 / 4
DUKANCE OD 14 m2 VO STROG CENTAR
15.000 €
24.11.2021 16:25

Штип / Штип

Квадратура:

14 m²

Греење:

Струја

SE PRODAVA DUKAN.DUKANOT SE NAOGA VO PODVOZNJAKOT SPREMA STIPSKI SOKAK. NASPROTI PRODAVNICATA ZA AKVARIUMI(RIBICKI)

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

zor@n
Потврден огласувач
070264111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам