1 / 1
Karbonska konduktivna boja
400 МКД
30.09.2020 17:11

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam visoko sprovodliva karbonska boja (25 ohms / cm). Za popravka na loshi ili potpolno mrtvi kontakti (dirki) kaj sintisajzeri , ritam mashini , procesori , audio oprema , itn. [15 grama ]

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

.
Потврден огласувач
078200428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам