1 / 9
Velosiped STÖCKLI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2023 19:30

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Velosiped Stöckli mnogu lesen pod 10kg. full deore.ekstra velosiped.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

AAA
Потврден огласувач
078233365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам