1 / 3
Сет гуми со бандажи 13" за Форд
1.000 МКД
Цената не е фиксна
13.09.2022 08:40

Гевгелија / Гевгелија

Продавам прави челични бандажи 13" кои одговарат на Форд Фиеста,Форд Ка, Мазда и некои други возила.
Поволно
гуми 195 - 65 - 15, 205- 50 -16
топ-тан цена 1500 денари

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vokin
Потврден огласувач
077528532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам