Logo

Krilo levo za Opel Corsa C

Број на оглас: 2613427 | Објавен на: 03.10.2019, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa C

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kriloto e za Corsa C od 2004 god so ponoviot branik so maglenki i hromirana maska i ne pasuva na postariot branik ima razlika kaj sto stoi drzacot za branikot !!!
Malku e osteteno ama ne e skapano ili korozirano nikade !!!

  Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач