1 / 3
GRADEZEN PLAC
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 23:16

Петровец / Скопје

Квадратура:

517 m²

Тип на земјиште:

Градежно

GRADEZEN PLAC VO PETROVEC,POZADI
BI-MILK.ITNO

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ВЕЛЕ
Потврден огласувач
071354475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам