1 / 4
Delovi za FIAT STILO 1.9 JTD 116 KS se sto vi treba
По Договор
02.09.2021 22:23

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2017

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Se sto vi treba prakjame ipo kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам