1 / 3
Мед - Med
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 18:44

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Продавам мед некристализиран и кристализиран по ваш избор.
--- Праќам и по карго низ цела МК
--- За повеќе информации за производите и цените јавете се на
тел. 071 261 346 Мариотел. 071 261 346 Марио
вибер 071 261 346

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
071261346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам