1 / 10
НОВА КУЌА НА 7-МА БРИГАДА
163.000 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 09:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

11

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Куќата се наоѓа во поширокиот центар во близина на СОУ,,Јосип Броз -Тито и е нова градба.Куќата има 2 ката од по 104м2 кои се со идентичен распоред на просторот со кујна, трпезарија, дневна соба, 3 спални соби 2 купатила и претсобје, двата ката можат да функционираат како посебни четворособни станови. Сутеренот е уреден во стамбен простор во кој има кујна со дневна соба, 3 спални и купатило. Таванскиот простор може да биде и стамбен простор. Куќата располага со голем двор од 160м2, во кој има легализиран помошен објект. Куќата е цврста градба sидана со полна тула-сендвич.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ПР+КАТ+ПК - БУКОВСКИ ЛИВАДИ

110000 €

КУЌА ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ - кај Скопска пивара

100000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам