1 / 10
Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9JTDm 150ks
3.150 €
21.06.2022 13:47

Неготино / Неготино

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9JTDm 150registrirana, napraven golem servis smeneto rebrasti so site zategaci, vodna pumpa,termostat,nov akumulator,klinasti,ulje i site filtri i dr, full oprema ,
Klimatronik
Aerbeg 8kom
Kozna sal tabla
Navigacia golema fabricka
Elektricni prozorci i retrevizori
Parking senzori
Centralno zakljucivanje
Aluminiumski bandazi 17' so novi gumi
Komandi na volan
Tempomat
Senzor za dozd i svetla i mnogu druga oprema
Kolata e mnogu stegnata.
075336274
Moze i zamena za kamion solo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075336274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам