1 / 5
MAGNETI
250 МКД
07.06.2022 19:50

Кочани / Кочани

MAGNETI
KRUZNI KAKO NA SLIKATA ZA RAZNI NAMENI
IMA 3 KOMADA
NEODIUMSKI SUPER JAKI
PRAVOAGOLNI SO 2 OTVORI 3 x 1cm PARCE PRODADENI
Okruggli so otvor
Okrugli 3 x 0.5 =

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам