1 / 7
Man TGA 460 Kipper
3 €
22.06.2022 10:00

Кичево

Man TGA 460
Godina: 2003
Km: 549.000
Meiller-Kipper 2004
Retarder/Intarder
Klima, Tempomat
Komplet na Diskovi
Fuull Opreemaa

Prikolka Kögel
Godina:1995
Na JastuciКатегорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Euro- Transport
Kollarë-Kërcovë
Потврден огласувач
071646297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам