1 / 1
SE IZDAVA DUKAN OD 300metri kvadratni
По Договор
31.12.2018 19:21

Штип / Штип

Квадратура:

300 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukan od 300 metri kvadratni na ubava lokacija pomegu senjak 4 i babi 5 na glavniot pat pogoden za utovar i istovar i za sekakva namena cena po dogovor kontakt telefon 078-316-242 ili na 078-474-034 078-316-242 ili na 078-474-034 078-316-242 ili na 078-474-034 078-316-242 ili na 078-474-034

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

$$$
Потврден огласувач
070-707-858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам