1 / 8
SPY KAMERI ZA VIDEO NADZOR SKRIENA VO KLUC SO CENTRALNO
800 МКД
Цената е фиксна
29.02.2020 11:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови мултифункционални скриени камери во клуч со централно за автомобил со детекција на движење. Овај тип на камера oсвен како скриена камера можи да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера и е многу едноставна за работа. Има вградена батерија која се полни преку полнач за мобилен или преку компјутер на USB port. Со секоја камера заедно оди и упатство за употреба и USB кабел.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
* 5.0 mega pixels photo JPEG format: 1280 x 960.jpg.
* Support USB 2.0.
* PC-Webcam 640 x 480.
* External Memory: Support up to 32G TF memory card.(Not Included)
* Size(L x W x H): 70mm x 34mm x 18mm/2.76" x 1.34" x 0.71" (Approx.)

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам