1 / 5
Компјутерска (работна) маса + шкафче (ТВ)
6.000 МКД
Цената не е фиксна
01.07.2022 01:30

Карпош / Скопје

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ
СПЕЦИФИКАЦИИ:
-Сочувани, како нови;
-Фурнир: шарена кафена иверка, со светло-кафена кант трака;
I. Димензии (Компјутерска - работна маса):
129,08цм (должина) х 75,00цм (ширина) х 75,02цм (висина);
II. Димензии (Шкафче - ТВ):
81,07цм (должина) х 41,08цм (ширина) х 74,04 цм (висина).
*ПРЕДМЕТИТЕ, ШТО СЕ ПРОДАВААТ, МОЖЕ ДА СЕ ВИДАТ, ВО НАСЕЛБА КАРПОШ 04, НА УЛ. ''НИКОЛА ПАРАПУНОВ'', ВО СТАНБЕНИОТ КОМПЛЕКС, КАДЕ ШТО Е СМЕСТЕН ЦЕНТАРОТ ЗА ОЧИ ''ВИЗИЈА'', ВО ИСТОИМЕНАТА НАСЕЛБА)., ЛОКАЦИЈАТА Е ОЗНАЧЕНА, СО ЦРВЕНИОТ КУРСОР, НА GOOGLE MAPS.
*НАПОМЕНА: НЕ ПРАЌАМ, ПО ''КАРГО ЕКСПРЕС''!!!

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Стоил ''Столе'' Величковски
Ул. ''Никола Парапунов'' бр. 27-05/32, населба Карпош IV-ри, општина 1020 Карпош, главен град - Регионален центар Скопје I-ен, Република Северна Македонија
Потврден огласувач
+38970929032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам