1 / 11
LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI
700 МКД
Цената е фиксна
15.12.2021 10:13

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата LED технологија. Целосно водоотпорни сместени во алуминиумска рамка и специјална силиконска обвивка. Многу лесно се монтираат бидејќи нема потреба да се прават посебни држачи затоа што располагаат со самолеплива трака со голема цврстина која издржува и најсилни удари, вода и топлина, а од друга страна целосно е скриена во позадината на светлата што дава одличен естетски изглед.

ПО ПОТРЕБА ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам