Се продаваат лозја
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2021 09:25

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

9 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје вранец 3,5 декари во месноста Моклиште и лозје смедеревка 6 декари во месноста Калница.Двете површини се обработуваат со трактор и има пат до нив.Вранецот е стар 16 години, а смедеревката 12 години

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
070699609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам