1 / 12
PANTALONI,PALTA,SKII,CEVLI,SNOWBOARD , KOMBILIZONI
800 МКД
29.03.2022 21:12

Велес / Велес

Skijačka oprema uvoz od Švajcarija , Germanija ,Avstrija po ,,EKSTRA CENI,,
Pantalomi od 800den do 1200den.
Palta od 1000den do 1500den.
Kombilizoni 1500den
Tel : 070 681 904

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам