1 / 12
Prodavam ovostarnik so japonski jabolki/ Продавам овоштарник
18.000 €
Цената не е фиксна
10.08.2019 16:52

Валандово

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam ovostarnik so japonski jabolki, 14 dekari povrshina. Ima pumpa so neiscrpna voda i sistem za navodnuvanje kapka po kapka so filter stanica i fertilizator. Ovostarnikot se naogja pokraj asvaltiran pat, selo Sobri, Valandovo. Tel 070607060 / 071240682

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071240682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам