1 / 7
SUZUKI GSXR600 2003G
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 17:59

Виница / Виница

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

GSXR

Километри:

40000

odlicna rabota na motoro i tehnicka ispravnos registriran na MK tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

?
Потврден огласувач
077867679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам