1 / 11
Cajkovski - zamena - skuter, kola
1 €
Цената не е фиксна
17.09.2019 17:04

Штип / Штип

za kes extra cena 950 eur
zamena 1200 eur
kola, skuter 125/150/200/250, coperce 250 cc i poveke

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Dzoko
Partizanska 49/2
Потврден огласувач
072320462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам