1 / 1
PRODAVAM MED
500 МКД
23.09.2021 21:26

Куманово / Куманово

-livadski med 500den/1kg
-10gr cist mlec vo staklena flasica 3000 den
-miks od 1kg med+10gr mlec=3500den.
-miks od 1kg med+10gr mlec+100gr polen+3600den

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078414258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам