1 / 1
ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО
10 МКД
Цената не е фиксна
14.05.2022 21:47

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО ДОБИЕН СО ПОМОШ НА КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ ..... ЦЕНА 10 ДЕН ЛИТАР
-----------ИНФ НА ТЕЛ ***071 448 114---***
071 448 114

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Се продава од:

dzaic
Потврден огласувач
071 448 114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам