1 / 4
Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB
450 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 15:06

Кичево

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

******ПОПУСТ ОД 30% АКО СЕ КУПАТ СИТЕ МЕМОРИИ И ПРОЦЕСОРИ*******
Мемории за desktop:
DDR3 2 GB цена за повеќе од 2 е 650 ден. парче!
DDR2 2 GB цена за повеќе од 2 е 450 ден. парче! За поголема количина, плус ПОПУСТ.

Рам за Лаптоп 1 GB DDR2 = 250 ден. (сите 70 парчиња по 150 ден. парче)!
Рам за Лаптоп 2 GB DDR2 = 550 ден. (сите 20 парчиња по 400 ден. парче)
Меморија за сервер - 1 парче со ладилник!
8GB Mustang PC3-1.600 CL 11 (договор)

Рам за ЛапТоп 1 GB DDR1 = 1.000 ден. (ретки се, а јас имам 3 парчиња, сите за 2.000 ден.)

Procesori za laptop:
P9100 2 парчиња на 2.00 GHz 3 MB cache 1.000 ден. парче
i3 M330 2 парчиња на 2.13 GHz 3 MB cache 1.200 ден. парче
i3 M350 1 парче на 2.26 GHz 3 MB cache 1.300 ден.
Сите 4.500 ден.

i7-4702MQ 2 парчиња 2.20 GHz Turbo 3.20 GHz 6 MB cache FCPGA946 4.000 ден. парче (7.000 двата)

Компјутери, разни комбинации, линк:
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=2861775

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

LED
Потврден огласувач
070346030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам