1 / 4
Zvucnici thomson jamo spl2000
По Договор
25.09.2022 19:41

Гостивар / Гостивар

5 extra socuvani zvucnici thomson-jamo
Golemina 30x20x14 ne se mali
So dobar cist zvuk
Jaciana na eden zvucnik 100w
Info 076 947 933

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

kkkkk
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам