1 / 1
Magsafe2 Polnac Power Adapter za Macbook Air Mac Book Pro
1.500 МКД
Цената е фиксна
15.08.2022 18:13

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nov Polnac adapter za Macbook Pro i Air

👍 Garancija 6 meseca👍

🚩14,5V 3,15A 45W Magsafe 2 cena 1500 den
🚩16,5V 3,6A 60W Magsafe 2 cena 1500 den
🚩18,5V 4,6A 85W Magsafe 2 cena 1600 den

🚙Mozna dostava na raka niz Makedonija so doplata 150 den🚙

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам