1 / 4
PUMA KOPACKI
2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2019 21:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

39

Боја:

Црвена

Prodavam novi Puma kopacki broj 39

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Enko
Потврден огласувач
070336338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам