1 / 4
Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj
11 €
04.10.2022 20:59

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2017

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes
Za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам